Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Online Photoshop  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Nick Değişikliği
Nick'imi değiştirmek istiyorum.
Nick'imi değiştirmek istiyorum!
100'Den Geriye Sayma
Burda kopak(Düzenli)
Rodrigez Kaçar...
Kaka geri dondu ;)
Mybb Sitem İçin Logo Çalışmam
Photosop :(
Yeniden Merhaba
Cuma 01 Şub. 2013, 23:53
Cuma 01 Şub. 2013, 21:29
Cuma 01 Şub. 2013, 21:26
Cuma 01 Şub. 2013, 21:17
Perş. 07 Tem. 2011, 06:16
Çarş. 06 Tem. 2011, 16:18
Salı 05 Tem. 2011, 07:08
Çarş. 29 Haz. 2011, 09:03
Paz 26 Haz. 2011, 11:20
C.tesi 25 Haz. 2011, 05:23

ICF Fan Forum'daki "Guus Hiddink(Röportaj)" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Konu Başlığı
Guus Hiddink(Röportaj)
Konun Puanı
Nerdeyim? :: Spor :: A Milli Takım
Gözle
Paylaş|

Guus Hiddink(Röportaj)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Cristiano Ronaldo
Developer
Rep Kademesi: Developer
Cristiano Ronaldo
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 364
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 7
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/10/10
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Lakap</b> Lakap : Cristiano Ronaldo

Guus Hiddink(Röportaj) Vide
MesajKonu: Guus Hiddink(Röportaj) Guus Hiddink(Röportaj) Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 15:42

**
Guus Hiddink(Röportaj) Guus_hiddink

HOLLANDA'YA ÇOK YENİ VE GENÇ BİR TAKIMLA GELDİN? HOLLANDA ÇOK GÜÇLÜ BİR EKİP. NEDEN BÖYLE BİR TERCİH YAPTIN?

"Az öncede söylemiştim. Yeni bir arayış ve yapılanma içerisindeyiz. Bu genç futbolcular, nasıl bir futbolcu olduklarını tecrübeli ve güçlü olan bir takıma karşı oynanacak olan maçta ortaya koymalı ve kendilerini ispatlamalıdırlar. Zayıf takıma karşı herkes top oynayabilir. Önemli olan güçlü bir takımı yenmektir."

BU YENİ YAPILANMAYA TÜRKLER SABIR EDEBİLECEK Mİ?

"Benim için önemli olan ne yapmak istediğimdir. Türklerin sabırlı olup olmamaları değil. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ile yaptığım her görüşmede, benden gelecek yılların başarılı Milli takımını ortaya çıkarmam istenmiştir. Türkiye' Milli Takımı'nın başına geçmeden önce başkanla Amsterdam'da yapmış olduğumuz görüşmelerde bu gençleştirme konusunu o masaya getirmiştir. Bu gençleştirme operasyonunu da en çok o istemiştir. Bu işi onunla birlikte başaracağız."

TÜRKİYE'DE HUZURLU MUSUN? KISACASI ALINAN SON İKİ YENİLGİDEN SONRA İSTEKLİ MİSİN?

"Evet isteki ve arzuluyum. En azından bana destek veren bir federasyon başkanı var. Türkiye'nin büyük gazeteleri onu attıkları büyük başlıklarla eleştirirken, o yapmak istedikleri ve yapacakları konusunda taviz vermiyor. Modern düşünceli olmasının yanında bana da büyük destek veriyor."

KISA SÜRE ÖNCE 64'ÜNCÜ YAŞ GÜNÜN VARDI. GUUS HIDDINK, DAHA NE KADAR ÇALIŞACAKSIN? YOKSA TÜRKİYE İLE Mİ ÇALIŞMA HAYATINA SON NOKTAYI KOYACAK MISIN?

"Evet, çalışma hayatımı Türkiye ile bitirmek istiyorum. Temennim Türkiye ile Euro 2012'ye gitmek. Zaten o zamanda 65 yaşında olurum. Eğer Hollanda'da emekli yaşı 67'ye yükseltilmezse, 65'te emekli olurum."

**
https://icanfootballforum.yetkin-forum.com/forum.htm

Guus Hiddink(Röportaj)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası