Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Online Photoshop  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Nick Değişikliği
Nick'imi değiştirmek istiyorum.
Nick'imi değiştirmek istiyorum!
100'Den Geriye Sayma
Burda kopak(Düzenli)
Rodrigez Kaçar...
Kaka geri dondu ;)
Mybb Sitem İçin Logo Çalışmam
Photosop :(
Yeniden Merhaba
Cuma 01 Şub. 2013, 23:53
Cuma 01 Şub. 2013, 21:29
Cuma 01 Şub. 2013, 21:26
Cuma 01 Şub. 2013, 21:17
Perş. 07 Tem. 2011, 06:16
Çarş. 06 Tem. 2011, 16:18
Salı 05 Tem. 2011, 07:08
Çarş. 29 Haz. 2011, 09:03
Paz 26 Haz. 2011, 11:20
C.tesi 25 Haz. 2011, 05:23

ICF Fan Forum'daki "Açık Beta Testleri Başladı! (Nasıl Katılırım?)" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

Konu Başlığı
Açık Beta Testleri Başladı! (Nasıl Katılırım?)
Konun Puanı
Nerdeyim? :: Çöp Kutusu
Gözle
Paylaş|

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Yasin Avc
Developer
Rep Kademesi: Developer
Yasin Avc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 156
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Lakap</b> Lakap : Kral Yasin

Açık Beta Testleri Başladı! (Nasıl Katılırım?) Vide
MesajKonu: Açık Beta Testleri Başladı! (Nasıl Katılırım?) Açık Beta Testleri Başladı! (Nasıl Katılırım?) Icon_minitimeC.tesi 23 Ekim 2010, 18:06

**
Testlere nereden gireceğim?
12.10.2010 09:30 tarihi öncesinde kaydolmuş tüm Sobee VIP, ICF PRO ICF Basic veya TTNETözelliğine sahip oyuncularımız ICF v1.3 Açık Beta testlerine [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresi üzerinden giriş yapabilirler.
Siteye giriş yapmadan önce I Can Football Widget'i kapatmayı unutmayınız!!!

Testlere kimler katılabilir?
Testlere sadece 12.10.2010 09:30 tarihi öncesinde kaydolmuş tüm Sobee VIP, ICF PRO, ICF Basic veya TTNET özelliğine sahip oyuncularımız katılabilir.

Kullanıcı adı ve Şifremi girdiğimde Giriş Başarısız! mesajı alıyorum. Sebebi nedir?
Testlere yalnızca Sobee VIP, ICF PRO, ICF Basic veya TTNET özelliğine sahip oyuncularımız katılabilir. Bunların dışında test sunucusuna giriş yapamazsınız.

Test sunucusuna giriş yapamadım. Kullanıcı adı ve şifre hatalı diyor. Ne yapmam lazım?
Test sunucusunda test amacıyla eski bilgiler kullanılmaktadır. Bu sebeple son zamanlarda yaptığınız GSM numarası ve şifre değişikliklerini burada göremeyebilirsiniz. Eski GSM numaranızla veya eski şifrenizle giriş yapmayı deneyin. Şifrenizi isterseniz Şifremi Unuttum alanından GSM numaranıza veya mail adresinize alabilirsiniz.

Burada puanlarım düşmüş ve eski takımım görünüyor?
Yukarıdaki maddede de belirttiğimiz üzere test amacıyla yayındaki güncel bilgiler test sunucusunda kullanılmamaktadır. Bu sebeple buradaki bilgilerde farklılıklar görebilirsiniz. Burada yaptığınız değişiklikler veya kazandığınız puanlar güncel bilgilerinizi (icanfootball.com) etkilemez, değiştirmez.

ICF PRO Paketim yok. Sonradan PRO Paket alsam testlere katılabilir miyim?
Evet. ICF PRO veya ICF Basic paket aldıktan 1 gün sonra testlere katılabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra yeni özellikleri kullanabilmem nasıl güncelleme alacağım?
Hayır. Test sunucusuna giriş yaptığınızda güncelleme otomatik olarak yapılacaktır. Güncelleme alabilmeniz için ICF Widget'ınız kapalı olmalıdır.

Test Sunucusuna girdikten sonra icanfootball.com'a girmek için oyunu kaldırmam gerekir mi?
Hayır. ICanFootball.com'a girdiğinizde otomatik olarak kısa bir güncelleme aldıktan sonra burada da maçlara katılabilirsiniz. Test sunucusuna geri döndüğünüzde ise güncellemeyle birlikte burada testlere devam edebilirsiniz.
**
http://www.bizyaramaziz.tr.gg

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası